Blog

Cover Image

Wynajem pokojów w górach. Na co zwrócić uwagę?

Polskie Tatry to rejon bardzo chętnie wybierany przez turystów zarówno na długie urlopy, jak i na kilkudniowe wypady. Piękne widoki, świeże powietrze i mnóstwo atrakcji sprawiają, że w czasie wakacji i ferii zimowych pensjonaty oraz prywatne kwatery przeżywają prawdziwe oblężenie. My podpowiadamy, na co zwrócić uwagę, wynajmując pokój w górach, aby wypoczynek był naprawdę udany.

Zwróć uwagę na lokalizację pokoi

Jeśli interesują cię typowo miejskie atrakcje zimowej stolicy Tatr, zatrzymaj się w pensjonacie w samym Zakopanem. Jeśli jednak nad tłum i gwar przedkładasz spokój, ciszę oraz możliwość podziwiania wspaniałych widoków, wybierz nasz pensjonat „U Krzysia”, położony w malowniczej miejscowości Suche, 6 kilometrów przed Zakopanem. Z jednej strony oferujemy spokojny wypoczynek w otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego, z drugiej bliskość zimowej stolicy Tatr, do której bez trudu można dostać się busami.    

Sprawdź, czy oferowane pokoje zagwarantują komfortowy wypoczynek

Jeśli odpowiada ci lokalizacja pokojów na wynajem, sprawdź ich standard. Ważne, aby pokoje wyposażone były w wygodne łóżka, szafę na ubrania i szafkę nocną. Telewizor oraz dostęp do WiFi urozmaicą wypoczynek, a lodówka w każdym pokoju ułatwi zorganizowanie pobytu. Każde z oferowanych przez nas pomieszczeń posiada własną łazienkę. Do dyspozycji gości jest kuchnia oraz jadalnia. Wszystkie pokoje to pokoje o wysokim standardzie.    

Zweryfikuj, czy pensjonat oferuje dodatkowe atrakcje

Szukając pokoju do wynajęcia w górach zwróć także uwagę, czy dom wczasowy lub pensjonat oferują dodatkowe atrakcje. Z bliskości wyciągu narciarskiego, położonego 200 metrów od naszego pensjonatu, z pewnością ucieszą się amatorzy sportów zimowych, z bliskości Tatrzańskiego Parku Narodowego miłośnicy dzikiej przyrody i pięknych widoków. Najbliższy przystanek autobusowy, z którego odjeżdżają busy prosto do parku znajduje się 150 metrów od pensjonatu. Dodatkową atrakcją, którą dedykujemy rodzinom z małymi dziećmi jest pokój zabaw dla najmłodszych.

Wynajmując pokoje w górach warto zatem zwrócić uwagę na ich standard oraz lokalizację. Polecamy Państwu wypoczynek w naszym pensjonacie, w którym będziecie mogli w pełni zrelaksować się i korzystać z uroków Tatr.  

Wróć do bloga