Blog

Cover Image

Noclegi w Suchem i okolicach. Gdzie warto się zatrzymać?

Żaden region nie może się równać z polskim Podhalem. Tatry są gościnne niezależnie od pory roku. Nie zawsze musimy decydować się na nocleg w Zakopanem. Warto poznać malowniczą miejscowość sąsiadującą ze stolicą polskich Tatr.

Dlaczego Suche?

Przede wszystkim lokalizacja. Suche znajduje się nieopodal Zakopanego, ale jego atmosfera w niczym nie przypomina gwarnego kurortu. Warto docenić czystość powietrza, ciszę i spokój, których nie zakłóca obecność tłumów. W Suchem świat roślin i zwierząt pozostają na wyciągnięcie ręki, a górskie krajobrazy zapierające dech w piersiach nie mają sobie równych. Jednocześnie nasza urokliwa miejscowość stanowi świetną bazę wypadową do wszystkich ciekawych atrakcji regionu. Nieopodal rozpoczyna się teren Tatrzańskiego Parku Narodowego, który kusi dziką i nieskażoną przyrodą. Zimą docenione będzie szczególnie przez narciarzy i snowboardzistów sąsiedztwo stacji narciarskiej i licznych tras białego szaleństwa. Dzięki bliskości położenia, możemy śmiało korzystać z atrakcji miasta, jeśli za nimi zatęsknimy.

Gdzie się zatrzymać?

Zachęcamy do zwrócenia uwagi na ofertę, która dostępna jest przez cały rok, ponieważ góry są urocze niezależnie od sezonu. Spokój i komfort wizyty zapewnią pokoje dwu-, trzy-, czteroosobowe. Pokoje „U Krzysia” oferują pobyt w gustownych wnętrzach łączących szczyptę nowoczesności z podhalańską tradycją, która w pełni pozwoli naszym gościom odczuć podhalański klimat. Wygodę zapewnia kompleksowe wyposażenie oraz obecność łazienek i toalet w każdym pokoju. Nie musimy dodawać, że z okien rozciągają się najwspanialsze widoki na panoramę Tatr, ale można też w naszych pokojach spokojnie obejrzeć telewizję oraz skorzystać z internetu. Dzięki dostępowi do nowocześnie urządzonej kuchni oraz jadalni nasi goście zyskują w swobodę w przygotowywaniu posiłków o dowolnej porze. Pomyśleliśmy również o najmłodszych, przygotowując dla nich pokój zabaw. Jeśli przyjedziecie, Państwo, samochodem, to oferujemy dozorowany parking. Niedaleko naszej posesji znajduje się przystanek autobusowy, więc można zrezygnować z dojazdów własnym autem.

 

 

Wróć do bloga